Циклічний таймер, реле затримки часу, USB Програмовний
230 ₴
- В наявності
- Код: JZ-801
Циклічний таймер, реле затримки часу, USB Програмовний може вмикати та вимикати навантаження через час, заданий користувачем. Може працювати в циклічному режимі, тобто вмикати та вимикати навантаження з заданими інтервалами часу нескінченно довго. Для циклічних програм можна вибрати кількість повторів від 1 до 999 повторів.
Час можна задати від 0.1 секунди до 999 хвилин — це приблизно 16.5 години.
Клеми живлення й керівні контакти можна живити від різних джерел струму.
Вихід — сухий перекидний контакт, тому що може комутувати навантаження на напругу, яка відрізняється від живильної напруги
На базі цього реле часу можна зробити керування для переодичного вмикання вентиляції, опалення, освітлення, насосів води та інших пристроїв.
Є можливість настроювання для спрацьовування від зовнішнього тригера.
Має LED-індикатор зображення поточного звіту часу, режиму роботи та налаштування.
Технічні характеристики:
- Широкий діапазон живлення 6-30 В, можливість під'єднання через MicroUSB — 5V
- Споживаний струм: 20 мА, у замкнутому стані: 50 мА
- Можливість керування навантаженням 30 В 5 A DC і 220 В 5 A AC
- Робоча температура: від -40 °C до 85 °C
- Тонке настроювання часу роботи реле та часу простою
- Тимчасовий інтервал: 0.1сек.-999мін.
- Можливість циклічного повторення увімкнення та вимкнення реле
- Кількість спрацювання циклу: 1-999 і режим нескінченного повтору.
- Можливість запуску таймера зовнішнім сигналом через вхід Trigger
- Напруга спрацювання тригера: 3-24В
Інструкція програмування реле:
Реле має кілька режимів, реле може працювати тільки в одному з режимів, щоб змінити режим, необхідно затиснути кнопку SET на 1 секунду та відпустити,
тепер використовуючи кнопки UP (верх) і DOWN (низ) ми вибираємо необхідний режим і підтверджуємо вибір коротким натисканням кнопки SET.
Список режимів і їхнє призначення описаний нижче:
P1.1 — У цьому режимі реле за замовчуванням розімкнуте, у разі подавання критичної одиниці (від 3V до 24V) на порт Trigger реле відразу ж замикається й починається відлік часу встановлений у параметрі OP, після закінчення відліку — реле вимикається.
P1.2 — У цьому режимі так само реле за замовчуванням вимкнене, під час подавання сигналу на порт Trigger реле замикається й починається відлік вказаний у параметрі OP, після закінчення відліку реле вимикається як і в режимі P1.1, але до того, як час закінчується ми можемо почати відлік часу спочатку, знову подавши сигнал на порт Trigger.
P1.3 — У цьому режимі реле за замовчуванням вимкнене, після подавання живлення на Trigger вмикається реле та починається відлік часу, вказаний у параметрі OP. Після відліку часу реле вимкнеться і в попередньому режимі, але ми також можемо перервати таймер і розімкнути реле раніше за час, якщо повторно подамо сигнал на порт Trigger.
P-2 — цей режим спрацьовує під час подавання логічного сигналу на Trigger, відпрацьовує один раз і чекає наступного подавання критичної одиниці. Під час подавання критичної одиниці часу спочатку чекає час, виставлений для розімкнутого стану CL, і після закінчення цього часу замикає реле та очікує час, виставлений для замкнутого стану OP. Після чого знову розмикає реле та чекає на наступне подавання сигналу на Trigger, налаштування кількості повторень тут недоступне.
P3.1 — цей режим схожий на P-2 за винятком декількох речей, за подавання критичної одиниці на порт Trigger реле переходить відразу в замкнутий стан, а не розімкнуте, так само в цьому режимі можна вказати кількість повторень LOP. Якщо після спрацьовування реле за сигналом на Trigger реле почне роботу й не завершивши всі цикли, ми подамо повторно сигнал на порт Trigger, цей сигнал зупинить роботу режиму реле вимкнеться й відлік циклів завершиться.
P3.2 — цей режим спрацьовує відразу після подавання живлення на реле, водночас реле відразу переходить у замкнутий режим, відраховує час, введений для замкнутого режиму OP, після цього реле розмикається і починається відлік часу зазначеного для розімкнутого режиму CL, все це повторюється, вказана в параметрі LOP кількість разів, якщо вказана нескінченність (-), то реле повторюватиме ці дії нескінченно.
P4 — у цьому режимі реле типово вимкнене, під час подавання сигналу на Trigger відразу ж замикається реле. Реле замкнуто доти, поки на Trigger буде подаватися сигнал, щойно подавання сигналу на Trigger припиняється, реле вимикається не відразу, спрацьовує таймер виставлений у OP, щойно відлік закінчується — реле вимикається.
Відразу після під'єднання живлення до реле на дисплеї показується поточний режим роботи.
Тепер після того, як ми вибрали кнопкою SET потрібний режим, вас автоматично перемкне на налаштування часу спрацьовування реле.
У цих параметрах ми можемо змінити три функції:
OP — Час перебування реле в замкнутому стані
CL — Час перебування реле в розімкнутому стані
LOP — Кількість повторень (циклів) увімкнення/вимкнення реле
Щоб задати значення кожної з функцій, потрібно вибрати одну з них натисканням кнопки SET після чого вона висвітлиться, миготить тричі, і потім уже можна задавати її значення. Якщо Вам потрібна інша функція, то просто ще раз натисніть на кнопку SET, іншими словами кнопка SET зараз линяє 3 ці функції. Після того, як ми вибрали потрібну функцію, у нас з'являється три цифри, за допомогою яких ми можемо налаштувати нашу функцію за інструкцією нижче:
Функція OP (замкнутий стан):
Потрібна для того, щоб задати час, упродовж якого наше реле буде замкнуте.
Зараз у нас на дисплеї виводиться три цифри, цей час роботи нашого реле, якщо ми натискуватимемо кнопки UP і DOWN, то можемо його змінювати у більший або менший бік.
Як ви могли помітити, то, крім цифр, у нас ще зображається точка розрядності.
Якщо ця точка є тільки після третьої цифри, то ми встановлюємо час у секундах.
Якщо точка стоїть після другої цифри, то ми встановлюємо час на 0,1 секундах (десяті частки мілісекунд)
Якщо ж унас стоїть 3 точки, то ми встановлюємо час у хвилинах.
Щоб змінювати положення точок, необхідно короткочасно натискати на кнопку STOP. Після завдання необхідного часу переходимо в настроювання наступної функції коротким натисканням кнопки SET, або зберігає налаштування режиму довгим натисканням кнопки SET.
Функція CL (розомкнутний стан):
Настроюється так само, як і функція OP. Тільки тут ми встановлюємо час, упродовж якого наше реле буде в розімкнутому стані.
Точно так само на дисплеї у нас виводиться 3 цифри, які залежно від розташування точки може означати секунди, 0.1 секунди та хвилини. Точно так само кнопкою STOP ми змінюємо розташування точки.
Функція LOP (кількість повторень):
Ну і нарешті остання функція відповідає за кількість повторень циклів розімкнутого та замкнутого стану реле. Тут ми можемо тільки вказати кількість повторень від 1 до 999 за допомогою кнопок UP і DOWN, якщо хочемо, щоб цикли повторювалися нескінченно, то необхідно встановити значення менш ніж 1, тоді на дисплеї зобразиться ---3 тире)
Після того як ви настроїли час розімкнутого та замкнутого стану реле, а також кількість повторень, можна зберегти параметри тривалим натисканням (2-3 сек) кнопки SET, після відпускання кнопки SET на дисплеї тричі минуть обраний вами режим.
Залишилося тільки запустити роботу реле натисканням кнопки STOP, водночас на екрані зобразиться напис ON, ще одне натискання кнопки STOP вимкне роботу реле, водночас на дисплеї зобразиться напис OFF.
Основні | |
---|---|
Тип монтажу | На плату |
- Ціна: 230 ₴